4 x Model S

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 41
  • Waga: 16 kg
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1-4 dni
  • szt.
  • Cena brutto: 1 223,31 zł / szt. 994,56 zł / szt.

Zawartość pakietu do grillowania na kamieniu

  • 4 x Zestaw do grillowania Model S

Zestaw do grillowania na kamieniu


Zestawy do grillowania STEAK ROCK
to idealny pomysł na danie, które zaskoczy gości podczas kolacji czy spotkania biznesowego. Możesz na nim przygotować soczyste steki, aromatyczne owoce morza, zdrowe warzywa i wiele innych ciekawych potraw.
 
Model S jest idealny jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z grillowaniem na kamieniu. Nadaje się do użytku wewnątrz domu lub mieszkania, jak również pozwoli Ci przygotować niesamowicie smaczną i niecodzienną potrawę podczas grillowania na świeżym powietrzu. Bambusowa deska w Modelu S zajmuję mało miejsca co umożliwi puszczenie wodzy fantazji Szefa Kuchni i urozmaicić danie osobno przygotowanymi dodatkami.

Co zawiera zestaw do grillowania na kamieniu STEAK ROCK?

Kamień do grillowania:
Nasz starannie wyselekcjonowany kamień, od lat cieszy się powodzeniem wśród kucharzy na całym świecie. Aby w pełni wykorzystać możliwości, podgrzej go do temperatury 280-350 stopni celsjusza. W warunkach domowych sprawdzi się piekarnik(ok 40 min), grill (ok 35 min), kuchenka gazowa lub płyta ceramiczna (ok 25 min). Spryskując nagrzany kamień małą ilością wody, sprawdzisz jego temperaturę. Jeśli wyparuje natychmiast, możesz zacząć kulinarną przygodę. W naszym sklepie dostępny jest laserowy termometr, który precyzyjnie wskaże stopień nagrzania.
W przypadku wykorzystania komercyjnego rekomendujemy naszą ofertę z piecami, które w szybki i ergonomiczny sposób ogrzeją dużą ilość kamieni jednocześnie.
Grillowanie na kamieniu jest niezwykle zdrowe, ponieważ nie wymaga użycia dodatkowej ilości tłuszczu.
Kamień jest odporny na zarysowania, dzięki czemu potrawę możesz kroić na nim bezpośrednio. Do Ciebie należy decyzja o stopniu wysmażenia każdego następnego kawałka. 

Deska bambusowa:
Bambus - najtrwalszy materiał, który podczas intensywnego użytkowania nie rozkleja się.
Zestawy do grillowania na kamieniu STEAK ROCK posiadają BPS (Burn Protection System). Jest to specjalnie zaprojektowany kształt deski i odpowiednio dobrana podkładka metalowa. BPS wydłuża żywotność produktu i umożliwia używanie kamienia rozgrzanego nawet do 450 stopni celsjusza.
Ręczne wykończenie i impregnacja olejem z orzecha włoskiego wzmacnia odporność na zabrudzenia i sprawia, że drewno ma głęboką, naturalną barwę połączoną z nieskazitelną gładkością.

Wybierając zestawy do grillowania  STEAK ROCK masz gwarancje najwyżej jakości materiałów.

Wszystkie nasze produkty objęte są roczną gwarancja producenta - w przypadku zniszczenia któregokolwiek z elementów zestawu, zostanie on naprawiony lub wymieniony na nowy.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zestawami do grillowania na kamieniu dostępnymi w naszej ofercie. Proponujemy m.in. zestaw do grillowania model M oraz najbardziej rozbudowany - model L.