Aktualności

kr logo

Udane Kuchenne Rewolucje z naszymi zestawami do grillowania na kamieniu wulkanicznym - w roli głównej: Model S i Model L.

"Bestwinka to malownicza wieś w województwie śląskim, a pan Dominik, miejscowy biznesmen na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył tu piwiarnię. Niedługo potem postanowił swój „Szałas piwny” rozbudować i zamienić go w klimatyczną restaurację o nazwie „Ranczo”. Niestety, pomimo poczynionych inwestycji i zmian, mieszkańcy restaurację wciąż traktują jak piwiarnię. Pan Dominik zatrudnił doświadczonego szefa kuchni, który pracował i w sopockim „Grand Hotelu”, gotował też na statkach zagranicznych armatorów. W zarządzanie restauracją zaangażował się również jego syn Michał, który wymyśla co raz to nowe plany poprawy sytuacji – wszystko bez skutku. Gości brak, a mnożące się problemy niszczą relacje między ojcem i synem. Obydwaj wierzą, że uzdrowić sytuację może tylko Magda Gessler."

Źródło: www.player.pl


logo
Hardkorowy "Stejk Anieli" podany na gorącym kamieniu, naszym Modelu L.
"W trakcie tego spotkania przekonamy się czy Aniela jest tak samo dobra w przygotowywaniu „stejka” jak Hardkorowy Koksu, w jakim stroju najchętniej prezentuje się w kuchni gospodyni trenująca sporty sylwetkowe oraz czyj uścisk jest najskuteczniejszy. Pod koniec wieczoru dowiemy się także który z uczestników zakończy kulinarny bieg z najlepszą punktacją i tym samym zajmie najwyższe miejsce na podium."
STEAK ROCK grillowanie na kamieniu wulkanicznym w Ugotowanych
Źródło: www.player.pl
Grillowanie na kamieniu w DDTVN
Czekoladowy suflet kamikadze, wędzony węgorz i pierś z kaczki grillowana na naszym Modelu L- Dzień dobry TVN


"Gniewosz Kin i Mikołaj Rey zabrali nas w podróż do przyszłości. W kuchni-laboratorium Dzień Dobry TVN przygotowali dania kuchni molekularnej: helikopterowy krem z cukinii z pomarańczą z koziego sera, halibuta i węgorza wędzonego z porem i emulsją z borowików stepowych, pierś z kaczki grillowana na steak rocku z spaghetti winno-korzennym i czekoladowy suflet kamikadze. Skorzystajcie z ich przepisów!"

Tagi: Grillowanie na kamieniu w Dzień Dobry TVN, STEAK ROCK w DDTVN

STEAK ROCK , grillowanie na kamieniu w TVNGrillowanie na kamieniu Blog kulinarny a bite to eat
Steak Rock - gratka dla singli, leniwych i lubiących wspólne gotowanie!
 
"To jest ten gadżet z cyklu "must have" w kuchni. Kamień do steków. Jednak jak się okazało podczas testów, jego przeznaczenie może być o wiele większe....."
Czytaj dalej:  A BITE TO EAT
Grillowanie na kamieniu STEAK ROCK w a bite to eat
Tagi: Grillowanie na kamieniu Blog kulinarny, przepisy, zdrowe odżywianie, STEAK ROCK w blogu kulinarnym


Slow food, Ring the belly, Grillowanie na kamieniu
"....Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że można ugotować prawdziwy, domowy obiad, prehistorycznym sposobem gotowania na.. kamieniu. Kamień, który posłużył mi jako ruszt do tofu pochodzi ze zboczy Wezuwiusza, co powoduje, że jem już nie tylko ustami i oczyma, ale także wyobraźnią...."
Czytaj dalej: Ring the Belly

Tagi: Grillowanie na kamieniu Blog kulinarny, przepisy, zdrowe odżywianie, STEAK ROCK w blogu kulinarnym, Slow Food, Ring the Belly, 


Steak Rock, grillowanie na kamieniu z Ring the Belly