Model O

Dodaj recenzję:
  • 51
  • Waga: 4 kg
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • Cena brutto: 299,00 zł / szt. 243,09 zł / szt.

Model O- Zestaw do grillowania na kamieniu

STEAK ROCK to idealny pomysł na danie, które zaskoczy gości podczas kolacji czy spotkania biznesowego. Możesz na nim przygotować soczyste steki, aromatyczne owoce morza, zdrowe warzywa i wiele innych ciekawych potraw.

 
Model O  - Produkt storzony z myslą o grillowanych Oscypkach, regionalnych serach.

 

Kamień do grillowania:
Nasz starannie wyselekcjonowany kamień, od lat cieszy się powodzeniem wśród kucharzy na całym świecie. Aby w pełni wykorzystać możliwości, podgrzej go do temperatury 280-350 stopni celsjusza. W warunkach domowych sprawdzi się piekarnik(ok 40 min), grill (ok 35 min), kuchenka gazowa lub płyta ceramiczna (ok 25 min). Spryskując nagrzany kamień małą ilością wody, sprawdzisz jego temperaturę. Jeśli wyparuje natychmiast, możesz zacząć kulinarną przygodę. W naszym sklepie dostępny jest laserowy termometr, który precyzyjnie wskaże stopień nagrzania.
W przypadku wykorzystania komercyjnego rekomendujemy naszą ofertę z piecami, które w szybki i ergonomiczny sposób ogrzeją dużą ilość kamieni jednocześnie.
Grillowanie na kamieniu jest niezwykle zdrowe, ponieważ nie wymaga użycia dodatkowej ilości tłuszczu.
Kamień jest odporny na zarysowania, dzięki czemu potrawę możesz kroić na nim bezpośrednio. Do Ciebie należy decyzja o stopniu wysmażenia każdego następnego kawałka. 

Deska bambusowa:
Bambus - najtrwalszy materiał, który podczas intensywnego użytkowania nie rozkleja się.
Zestawy do grillowania na kamieniu STEAK ROCK posiadają BPS (Burn Protection System). Jest to s

pecjalnie zaprojektowany kształt deski i odpowiednio dobrana podkładka metalowa. BPS wydłuża żywotność produktu i umożliwia używanie kamienia rozgrzanego nawet do 450 stopni celsjusza.
Ręczne wykończenie i impregnacja olejem z orzecha włoskiego wzmacnia odporność na zabrudzenia i sprawia, że drewno ma głęboką, naturalną barwę połączoną z nieskazitelną gładkością.

Wybierając STEAK ROCK masz gwarancje najwyżej jakości materiałów.

Wszystkie nasze produkty objęte są roczną gwarancja producenta - w przypadku zniszczenia któregokolwiek z elementów zestawu, zostanie on naprawiony lub wymieniony na nowy. 


Test kamienia na nagłą zmiane temperatur: 

 

Zawartość:
Deska bambusowa30x20cm
Kamień średnica 10 cm

Metalowa podkładka
Instrukcja obsługi 
Certyfikat jakości
Waga: 4kg